Šī gada 10.-12.augustā Priekuļos, Priekuļu Tehnikuma sporta laukumā norisināsies līdz šim Baltijā vēl nebijuša mēroga pasākums  – sacīkšu dronu FAI F3U Pasaules kausa posms!

Lai gan sacīkšu dronu kustība gan Latvijā, gan pasaulē ir salīdzinoši jauna, šajā jomā Latvija ir sevi spilgti pieteikusi uz pasaules kartes – augusta vidū specīgākie pašmāju dronu piloti stāsies pretī meistarīgakajiem Eiropas un citu valstu dronu pilotiem, cīņā par vērtīgiem pasaules kausa ieskaites punktiem.

Tā kā šīs būs pirmās šāda līmeņa sacensības šajā reģionā, paredzams ļoti augsts starptautisko dalībnieku skaits – kopumā sacensībās varētu piedalīties vairāk kā 60 dalībnieku no vismaz 10 valstīm.

Paralēli sacensībām norisināsies dažādas aktivitātes gan lieliem, gan maziem skatītājiem – būs iespēja uzzināt vairāk par šī sportaveida vēsturi Latvijā un pasaulē, dronu uzbūvi, izmēģināšanai būs pieejams arī dronu simulators un daudz kas cits.

Sacensības rīko biedrība ‘’Drone Racing Latvia’’ sadarībā ar ‘’FAI’’, “Latvijas Aeroklubu” un ‘’Latvijas sporta federāciju padomi’’.

Atzīmē kalendārā 10.-12.augustu un tiekamies Priekuļos

Sīkāka informācija https://f3u.lv

dronubodeLV

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.